O mnie     Nazywam się Marcin i jestem pasjonatem zdrowego stylu życia. Na moim blogu przeczytasz o ciekawych rzeczach dotyczących treningu, diety, suplementacji oraz stylu życia, który wciąga coraz więcej ludzi. Znajdziesz tutaj również motywację do ćwiczeń i ciągłego doskonalenia siebie.


     Z zamiłowania uprawiam trening siłowy oraz biegam. Uwielbiam poznawać nowe rzeczy i przekraczać swoje granice, przez to coraz lepiej poznaje siebie.

     W dzisiejszym świecie mamy coraz mniej czasu, człowiek ma na głowie milion różnych spraw i czasami po prostu nie ma czasu na trening, albo i chęci. Chcę Wam pokazać, że tak naprawdę to nie jest takie straszne i czasochłonne. Wystarczy mieć cel, być upartym w dążeniu do niego oraz systematycznym. Zobaczycie, że z czasem wejdzie Wam to w krew i  stanie się czymś, bez czego nie będziecie umieć przeżyć dnia. 


     Na blogu znajdziecie wiele przydatnych informacji o aktywnym stylu życia, o zdrowym odżywianiu i wszystkimi fajnymi rzeczami, które się z tym wiążą. Przygotuję specjalnie dla Was również kącik porad dietetycznych, w którym znajdziecie opinie i wskazówki dietetyka na temat odżywiania i różnych produktów. Może obalimy jakiś mit?


Zapraszam Was również do kontaktu ze mną poprzez adres e-mailowy, który zamieszczam poniżej.


marcin.pieruszka@gmail.com


Życzę miłej lektury i do zobaczenia na treningu!


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...